Про нас

osvita.ivr.ua - це платформа для розвитку, де зібрана корисна інформація, яка мотивує сучасного медика до саморозвитку та пізнання нового, поглиблення своїх професійних знань.
Головна мета - створення зручного ресурсу, в якому можна навчатися згідно чинним у світі та Україні медичним протоколам, гайдлайнам та рекомендаціям.

Кому це цікаво?

Студентам-медикам, інтернам, практикуючим лікарям, фізичним терапевтам, медичним сестрам. Ми проводимо лекції з людьми, які досягли успіху в медицині і готові поділитись своїм досвідом. Вам будуть доступні різноманітні воркшопи, школи та багато іншого.

Якщо Ви прагнете бути кращими, бажаєте удосконалити свій професіоналізм - Ви рухаєтесь у правильному напрямку, а ми надамо ключ для вдосконалення кожному.

Офіційні документи

ТОВ "ПРОФОСВІТА ІВР"

Illustration

Статут 

ТОВ "ПРОФОСВІТА ІВР"

Illustration

Положення 

про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини 

Illustration

Положення 

про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг 

Illustration

Методологія 

оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров'я

Контакти

+380631592659 - Юліанна (Viber, Telegram)E-mail: au.moc.rvi%40ativso