Способи оплати та повернення коштів

Способи оплати

Банківською картою.

Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів. Приймаються картки, випущені будь-яким банком світу. Інформація обробляється з використанням SSL 256 кодування на сервері системи електронних платежів. Це означає, що дані Вашої картки недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді osvita.ivr.ua, ні кому-небудь ще.

У платіжних терміналах, відділеннях банку та додатках.

Ви можете оплатити замовлення у відділенні будь-якого банку. Також можна зробити безготівкову оплату через термінал ПриватБанку, або через додаток Приват24 або на даному сайті в розділі «Реєстрація та оплата», використовуючи наступні реквізити:
ФОП Мартинова Ольга Володимирівна.ІПН: 3154312024Р/р:UA893052990000026004020102783в АТ КБ «Приватбанк» м. Ірпіньтел. +380638132348

Illustration
Illustration
Illustration

Повернення коштів

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до законодавства України повернення коштів за запрошення (квиток) на захід проводиться організатором і тільки в разі:Скасування заходу.
Значних змін умов заходу (час, дата або місце проведення заходу).
Особиста причина Клієнта, за якою він не може відвідати захід.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до osvita.ivr.ua із запитом по телефону +380631592659

Для повернення потрібно:

зателефонувати по вище вказаному телефону;
заповнити заяву на повернення грошових коштів
Засоби по запиту повертаються на картковий рахунок клієнта, зазначений у заяві або переносяться на «депозит» іншого заходу.

ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ

Повернення комісії банків за перерахування грошових коштів не проводиться.
Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 10 банківських днів з моменту отримання заявки на повернення.
За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

ГАРАНТУЄМО

Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.

МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ КУПІВЛІ ТА ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ

Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Контакти

+380631592659 - Юліанна (Viber, Telegram)E-mail: au.moc.rvi%40ativso