Інститутвертебрологіїта реабілітації

Illustration

Запитання після консультації

  • Як записатись на візит?

    Записатись на візит можливо через контакт-центр за телефоном 0443607050, на рецепції у адміністратора або через месенджери (посилання на них можна знайти на сайті).

  • Яка частота візитів?

    Лікування проходить кожен день, якщо лікар не призначив іншу схему лікування.

  • Скільки триває лікування?

    Залежить від діагнозу і стану Пацієнта: від 1 візиту до кількох місяців. Але в більшості випадків - це курс з 5-10 щоденних візитів.

  • Чи можна після процедур піти на роботу чи треба дотримуватись спокою?

    Після процедур можна вести звичайний ритм життя, якщо Ваше самопочуття це дозволяє.

  • Скільки часу займає візит?

    Як правило, візит в клініку займає до години часу, залежно від призначених процедур та їх кількості.

  • Чи можна займатись фізичним навантаженням під час лікування?

    Під час лікування лікарі рекомендують обмежити інше фізичне навантаження.

  • Чому в зал треба ходити через день?

    Заняття проводяться з ıнтервалом мıнıмум в 1 день (щоб м'язи вıдновилися пıсля заняття) ı максимум в 5 днıв (щоб вони не втратили адаптацıю до навантаження).

  • Чому не можна пропускати процедури?

    Для отримання результату лікування важливо сумліно виконувати всі призначення та рекомендації лікуючого лікаря, в тому числі дотримуватись призначеного плану та графіку лікування.Медичний центр не несе відповідальності за ефективність наданих медичних послуг у випадку відмови від виконання приписів лікаря або недотримання графіку лікування.

  • Чому лікарські процедури роблять після масажу?

    Більша частина лікарських процедур потребує підготовки тих чи інших м’язів перед процедурою. Але в будь-якому разі, необхідну черговість процедур визначає лікар.

  • Чому після масажу відчувається кріпатура?

    Біль після масажу — це очікувана фізіологічна реакція організму у відповідь на незвичне або нерегулярне втручання, адже глибокі м’язи за тривалий час «звикли» до покою. Як правило, це просто прояв крепатури. Але й тимчасове загострення у відповідь на втручання - теж є нормальною реакцією. Курс лікувального масажу передбачає проходження цього етапу і адаптацію м’язів, плавно виходячи в позитивний терапевтичний ефект. Переривати його не рекомендовано, адже організм має пройти всі необхідні етапи відновлення.

  • Якщо мені стало гірше треба робити перерву в лікуванні?

    У разі будь-яких змін стану Пацієнта, повідомити лікаря. При необхідності записатися на позапланову консультацію.

  • Чому не можна робити процедури без призначення лікаря?

    Всі лікувальні маніпуляції та їх комбінації мають покази/протипокази/побічні дії/застереження. Саме лікар на консультації може врахувати індивідуальні особливості, хронічні захворювання та інші фактори. Ваша безпека, ефективність і відсутність негативних наслідків лікування — наші пріоритетні завдання.

  • Чому важливо повідомити про запізнення?

    Якщо Пацієнт розуміє, що запізнюється, необхідно відразу повідомити адміністратора, який зможе зорієнтувати щодо щільності графіка і можливості проведення всіх призначених процедур. Дотримання графіку візитів - запорука ефективного лікування.

  • Чи можна робити перерву в лікуванні?

    Для отримання результату лікування важливо сумліно виконувати всі призначення та рекомендації лікуючого лікаря, в тому числі дотримуватись призначеного плану та графіку лікування.Також, якщо Пацієнт перериває курс лікування з будь-яких причин, в тому числі об'єктивних, на термін більше 2 тижнів, він повинен пройти уточнюючу консультацію лікаря перед продовженням лікування. Мета такої консультації: уточнення діагнозу, протипоказань та ймовірних ризиків для здоров'я Пацієнта при наданні послуг. У разі наявності страхового полісу - поновити гарантію.

  • Чи можна змінювати лікуючого лікаря?

    Лікуючий лікар - лікар, який проводив первинну консультацію, «веде» Пацієнта і несе відповідальність за результат лікування Пацієнта. Він знає про Вас більше і може враховувати всі нюанси.
    Важливо планувати графік візитів відповідно до графіку роботи лікуючого лікаря, адже дуже важливо спостерігатися і проходити лікування у того лікаря, який консультував.
    А також старатися не змінювати й інших спеціалістів (масажиста, реабілітолога). Адже ваш фахівець вибудовує динаміку, силу, особливості техніки та враховує реакції вашого організму на ті чи інші втручання.
    У випадку ж вимушеної заміни спеціаліста, вся інформація буде передана колезі, тому Ви можете не хвилюватись за ефективність лікування.

  • Оплата за весь курс лікування чи по процедурно?

    Оплатити можливо відразу за всі призначені процедури або окремо за кожний візит.

  • Чому важлива гігієна до та після масажу?

    Чистота шкіри перед масажем є дуже важливою, оскільки нанесення масажного масла на брудну шкіру може спричинити додаткові проблеми, такі як подразнення та запалення пор.
    Масажні масла часто містять високов'язкі компоненти, які сприяють забиванню пор, а разом з брудом та бактеріями можуть посилити ризик інфекційних та запальних процесів на шкірі. Тому важливо ретельно очистити шкіру перед масажем з використанням м'якого мила або гелю для душу.
    Після масажу також рекомендується прийняти якнайшвидше душ, щоб видалити залишки масла зі шкіри, зменшивши таким чином ризик подразнень або запалень.
    Дотримання гігієнічних правил перед і після масажу значно знизить ризик розвитку шкірних проблем та забезпечить більш приємний та безпечний досвід.